درباره ما

کانون آگهی و تبلیغات برگ سبز گلستان در سال ۱۳۹۰ با پوشش گسترده تبلیغات محلی در گرگان متولد شد. این کانون در طول این سال ها با استفاده از بروزترین امکانات و روش های تبلیغاتی با نام های آشنا همچون نیازمندی های گلشن مهر فعالیت کرده و در سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را با نام برگ سبز گلستان وارد مرحله جدیدی نمود.

کانون آگهی و تبلیغات برگ سبز گلستان با استفاده از تجارب حرفه ای خود در طول سال های فعالیتش، محدوده گسترده ای از تبلیغات در قالب آگهی نامه های چاپی و دیجیتال، وبگاه ها و رسانه های اجتماعی دیجیتال را در بر گرفته است.

امتداد خدمات کانون آگهی و تبلیغات برگ سبز گلستان در قالب رسانه های چاپی و دیجیتال همگام با توسعه تکنولوژی های ارتباطی، شامل سبد متنوعی از فرصت های تبلیغاتی شده است که کارشناسان فروش کانون، آماده راهنمایی و برنامه ریزی کمپین تبلیغاتی شما هستند. بنابراین امروز نام برگ سبز معادل بزرگترین مجموعه خصوصی استان گلستان، در زمینه رسانه و تبلیغات می باشد.

مسئولیت اجتماعی ما کمک به تعالی فرهنگی و افزایش آگاهی اجتماعی از طریق تولید محتوای فارسی و انتشار در کانال های گوناگون رسانه ایست. همچنین ماموریت تجاری ما در مقابل مشتریان، ایجاد بسترهای تبلیغاتی متنوع و ارائه خدمات اثربخش جهت توسعه فروش و برندسازی کسب کارها می باشد.

در راستای ماموریت هایی که داریم، برای اثربخش بودن تبلیغات برای مشتریان گرامی، اقدام به ارائه خدمات متنوع تبلیغاتی در رسانه های دیجیتالی کرده ایم. رسانه هایی را انتخاب نمودیم که عموم مردم با آنها در ارتباط باشند، تا تبلیغات ما آمار بازدید بالایی داشته باشد و تمام اقشار جامعه را از وجود کسب و کار شما با خبر سازد.

برگ سبز، روشی نوین برای معرفی کسب و کار شماست. به پشتوانه اعتماد شما توانستیم به این جایگاه بالا دست پیدا کنیم، با همین پشتوانه آینده را در کنار هم می سازیم.